10–12. Klimatologas: Lietuvoje daugėja sausringų periodų

10–12

2021.06.17 10:05

10–12. Klimatologas: Lietuvoje daugėja sausringų periodų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Keturi milijonai“. Lina Bartusevičiūtė iš Šanchajaus, su kolegomis įkūrusi konsultacijų kompaniją LITAO, padedančią megztis verslo ryšiams tarp Kinijos, Honkongo ir Lietuvos.

Lietuvoje vis daugėja sausringų periodų. Lietuvos Hidrometeorologijos tarnybos Klimato ir tyrimų skyriaus vedėjas Donatas Valiukas. Pokalbis Pasaulinę kovos su sauromis ir dykumų plitimu dieną.

„LRT faktai“. Raudonosios armijos paminklai Lietuvoje, kas juos prižiūri ir kokia tikroji jų būklė. Jurga Bakaitė.

LRT Klasikos klausytojai šią radijo stotį nuo šiol atpažins iš naujų šaukinų. LRT Klasikos vadovas Julijus Grickevičius.

Vilniuje vyks pilietinė padėkos Islandijai šventė, šiemet pagrindinė tema – tarp Islandijos ir Jungtinės Karalystės vykę menkių karai, kurie, pasak organizatorių, rodo, jog Islandija mažos valstybės iššūkius puikiai suprato, todėl ir buvo pirmieji, pripažinę mus nepriklausomais.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.