LRT Aktualijų studija. Ar policija vienodai reaguoja į visus pažeidimus?

LRT aktualijų studija

2021.06.17 09:05

LRT Aktualijų studija. Ar policija vienodai reaguoja į visus pažeidimus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl valstybės simbolių išniekinimo prieš 21 metus Dainiaus Liškevičiaus nufilmuotame performanse, tačiau nebaudė Šeimos gynimo maršo organizatorių už karantino pažeidimus. Atnaujinus vaivorykštės spalvų perėją Vilniuje pradėti du tyrimai – ir dėl atnaujinimo, ir dėl jos perdažymo juodai. Prie Seimo susirinkus nesankcionuotam protestui administracinė teisena pradėta tik vakarop. Tokie policijos veiksmai dalį visuomenės verčia abejoti, ar netaikomi dvejopi standartai. Ar policija vienodai reaguoja į visus pažeidimus?

Apie tai „LRT Aktualijų studijoje“ ketvirtadienį diskutuoja policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, menininkas Dainius Liškevičius, Vilniaus universiteto rektoriaus patarėjas Paulius Gritėnas, Seimo nariai Matas Maldeikis ir Algirdas Stončaitis.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.