Ryto allegro. Kaip sukurti radijo stoties garsinį identitetą? Kas smuikininką Raimondą Butvilą iš Venesuelos parviliojo į Lietuvą?

Ryto allegro

2021.06.17 07:05

Ryto allegro. Kaip sukurti radijo stoties garsinį identitetą? Kas smuikininką Raimondą Butvilą iš Venesuelos parviliojo į Lietuvą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Savaitraščio „7 meno dienos“ apžvalga.

Kaip sukurti radijo stoties garsinį identitetą? Apie tai svarsto naujus LRT KLASIKOS šaukinius kūręs Simonas Šipavičius ir Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Pitrėnas.

Ron Mandos fotografijos talento prizo, Sybren Hellinga prizo laimėtojo, Europos fotografijos ir daugelio kitų apdovanojimų nominanto Vytauto Kumžos kūryba šiuo metu pristatoma Lietuvos fotomenininkų sąjungos „Prospekto“ galerijoje.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

1981 m. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojoje skaitykloje menininkė Justina Agota Špakauskaitė-Dobkevičienė nutapė freską „Metraštininkas“, kurioje paslėpė daug kultūrinių personažų ir simbolių. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio biblioteka kviečia menininkus iškoduoti šią freską ir rengia radijo kviesių kūrimo hakatoną.

Susipažinti su scenografijos meno daugialypiškumu, pastebėti jo kaitą ir skirtingus kūrėjų požiūrius kviečia praėjusią savaitę galerijoje „Arka“ prasidėjusi scenografijos ir teatro dailės paroda „Navigacija“.

„4 milijonai“. Aštuoniolika metų Karakase su šeima praleidusį smuikininką Raimondą Butvilą ten nuviliojo unikali muzikos edukacijos sistema, o pažintys su anksčiau emigravusiais Venesuelos lietuviais bei jų palikuonimis išlieka tvirtos ir grįžus namo.

Vasaros sezoną LRT KLASIKA pradeda pirmąja išvyka – laida „Pakeliui su vasara“ su itin kaunietiškais pokalbiais sveikinsis iš būsimosios Europos kultūros sostinės, kavinės „Kultūra“

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.