Parodos paveikslėliai. Vida Miknevičiūtė: keturios skirtingos Salomėjos, Zalcburgo trejetukas ir didžiausios pagautos žuvys

Parodos paveikslėliai

2021.06.16 12:12

Parodos paveikslėliai. Vida Miknevičiūtė: keturios skirtingos Salomėjos, Zalcburgo trejetukas ir didžiausios pagautos žuvys

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiandien kviečiame paviešėti operos solistės Vidos Miknevičiūtės pasaulyje ir patyrinėti jos portretą. Legendinis dirigentas Danielis Baremboimas ją vadina „mia, Vida” ir kviečia į bendrus didelius darbus, o šią žiemą mes dar sykį apie solistę išgirdome Calixto Bieito statytoje Richardo Wagnerio operoje „Lohengrinas“. Pradėjusi savo kelią Kaune, Vida su Aušrine Stundyte ir Asmik Grigorian sudaro taip vadinamą Zalcburgo trejetuką ir ruošiasi pasirodymui šiame festivalyje.

Kas slepiasi po kuklia ir santūria Vidos asmenybe, kuri šiais metais ketino pasirodyti keturiuose Salomėjos pastatymuose? Ką reiškia kaskartą patirti šio personažo dramą? Galiausiai, palaikymo svarba, solisto atsitraukimo teritorijos ir didžiausios pagautos žuvys.

Ved. Julijus Grickevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida kviečia pasivaikščioti po parodą, kiekvieno pokalbio drobėje nauja užsienyje gyvenanti asmenybė ir juos jungiantis bendras rėmas - visi iš Lietuvos. Kaip ir paveiksle ar nuotraukoje, pokalbyje užfiksuotas epizodas, momentas, gyvenimo periodas, kuriuos laidos svečiai dalinasi su klausytojais. Subjektyviai, asmeniškai laidos klausytojai patenka į pokalbį, tarsi parodos lankytojai, kol paroda dar neatidaryta visiems.

Kiti laidos epizodai

Parodos paveikslėliai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.