10–12. Lituanistinių mokyklų pedagogės: didžiausias džiaugsmas yra su vaikais žaisti Lietuvą

10–12

2021.06.16 10:05

10–12. Lituanistinių mokyklų pedagogės: didžiausias džiaugsmas yra su vaikais žaisti Lietuvą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pokalbis iš Dzūkijos su sūrininkais Giedriumi Tėveliu ir Audriumi Jokubausku bei jų idėjos, kokios sąlygos Lietuvoje skatintų jaunus žmones ūkininkauti. Pavyzdžiui, kaip sudaryti galimybes šeimos ūkiams išeiti atostogų? Šią temą tęsiame su Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos pirmininku Vidu Juodsnukiu ir Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos pirmininku Sauliumi Daniuliu.

Vilniaus universiteto Lituanistinių studijų katedroje vyksta dviejų savaičių mokslai lituanistinių mokyklų pedagogams. Kas motyvuoja mokytojas keltis į paskaitas net naktimis iš įvairių pasaulio vietų ir daug laiko skirti lietuvybės puoselėjimui? Mokymų vadovė Kristina Jakaitė-Bulbukienė, Simona Kaunienė iš lituanistinės mokyklos Leedse, Jungtinėje Karalystėje, ir Jūratė Ragaišytė, kuri iš Kolumbijos dirba virtualioje Pietų Amerikos lituanistinėje mokykloje (temą iliustruoja J. Ragaišytės asmeninuo albumo nuotr.)

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.