Lietuvos diena. Vaikas galės pasiskiepyti prieš tėvų valią – kaip tai veiks?

Lietuvos diena

2021.06.15 13:05

Lietuvos diena. Vaikas galės pasiskiepyti prieš tėvų valią – kaip tai veiks?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vaikai nuo 12-os metų gali pasiskiepyti nuo COVID infekcijos ir tuo atveju, kai tam prieštarauja tėvai. Leidimą gali suteikti gydytojų konsiliumas. Dalis tėvų tokia tvarka piktinasi.

Kyšininkavimas sveikatos apsaugoje Lietuvoje - vienas aukščiausių Europos Sąjungoje.

Dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų veiksmų prieš Seimo narį Mindaugą Puidoką į parlamentą iškviesta generalinė prokurorė Nida Grunskienė.

JAV prezidentas Džo Baidenas sakė, kad nustatys aiškias „raudonas linijas“ Rusijos vadovui Vladimirui Putinui, kai trečiadienį susitiks su juo Ženevoje.

Vengrijos parlamentas balsuoja dėl prieštaringų įstatymų pakeitimų, kuriais būtų draudžiamos švi-etimo programos apie homoseksualumą mokyklose bei uždrausta viešinti informaciją apie LGBT bendruomenes.

Ved. Vaida Zakarkienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.