Pakeliui su klasika. Eglė Kašėtienė - apie norą įrodyti folkloro grožį

Pakeliui su klasika

2021.06.11 16:05

Pakeliui su klasika. Eglė Kašėtienė - apie norą įrodyti folkloro grožį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Neringa kviečia į Lietuvos kultūros sostinės atidarymą. Spektaklis-kelionė „Laikas nė(e)rimui“ ragins kurorto gyventojus ir svečius nusiauti kasdienius rūpesčius ir leistis į kelionę. Apie šį ir kitus „Kultūros salos“ renginius projekto vadovas Narūnas Lendraitis ir choreografė Agnija Šeiko.

LRT RADIJUI - 95. Šventinė gimtadienio transliacija „Mes esame radijas“ – Kauno Vienybės aikštėje jau rytoj, o šiandienos laidoje - apie tai, kaip transliuojami koncertai, kodėl verta klausytis rimtosios muzikos koncertų radijo bangomis.

Igno Gudelevičiaus pasakojimas apie per Lietuvos radiją besiskleidžiančius džiazo ir roko garsus, kaip anuomet nauja muzikinė literatūra pasiekdavo radijo laidų vedėjus ir kaip randasi naujos garsinės temos.

Rubrikos „Be kaukių“ viešnia - etnokultūros puoselėtoja Eglė Kašėtienė. Apie norą įrodyti bendraamžiams folkloro vertę, dzūkavimą ir Dzūkų kultūros festivalį „Čiulba ulba“.

Ved. Gabija Narušytė ir Giedrė Trapikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.