Laba diena, Lietuva. Po situacijos su Puidoku, politologė kelia klausimą: ar Lietuvos politikai daro viską, kad užkardytų kelią neteisėtam lobizmui?

Stankūnas džiaugiasi gerėjančia COVID-19 situacija: vakcina atlieka savo darbą

Praėjusią parą ištyrus beveik 14 tūkst. PGR mėginių, nustatyti tik 155 koronaviruso atvejai. Apie gerėjančią COVID-19 situaciją mūsų šalyje LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ metu LSMU prof. Mindaugą Stankūną kalbina Guoda Pečiulytė.

Lietuviai nevengia išmėginti loterijų: vien per 2020 metus išleido 110 mln. eurų bilietams

Samoilas Kacas sulaikytas atliekant tyrimą dėl galbūt Seimo nariui Matui Maldeikiui pasiūlyto kyšio. Tyrimo duomenimis, 50 tūkst. eurų kyšį parlamentarui pasiūlė kito Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius. LRT TELEVIZIJOS studijoje – pokalbis apie lošimus ir azartinius žaidimus su žurnalistu Mindaugu Aušra.

Perspėja keliaujančius automagistrale Kaunas – Klaipėda: dėl spūsčių kelyje galite užtrukti pusvalandžiu ilgiau

Vykstantiems automagistrale Kaunas – Klaipėda gali prireikti kantrybės nes čia jau formuojasi spūstys. Tiesiogiai iš Kauno pasakoja Kristina Karlonė.

Šiuo metu prezidentas Gitanas Nausėda vieši Sakartvele. Kartu su juo išvyko ir vizitą stebi LRT.LT portalo žurnalistas Andrius Balčiūnas.

Politologė: Puidokas darė viską, kad kalbama būtų apie kelnes, o ne apie galimą papirkimo faktą

Šios savaitės politines aktualijas aptaria MRU lektorė, politologė Rima Urbnaitė. Tarp aptariamų temų – Maldeikio ir Puidoko situacija, Žygimanto Pavilionio interviu bei vestuvės bei Seime įvesta pataisa, kuri leidžia politikams po apkaltos sugrįžti.

Prasidėjo Didžiojo Septyneto susitikimas: tikimasi, kad pavyks susitarti dėl 1 mlrd. vakcinų paaukojimo

Kornvale prasidėjo Didžiojo Septyneto susitikimas, kuris pernai dėl pandemijos buvo atšauktas. Plačiau komentuoja LRT užsienio naujienų redaktorius Aurimas Piečiukaitis.

Neringa kviečia į Lietuvos kultūros sostinės atidarymą: lankytojus pasitiks kelione-spektakliu „Laikas nė(e)rimui“

Neringa kviečia į Lietuvos kultūros sostinės atidarymą: šį vakarą Parnidžio kopos papėdėje, ant molų susirinkusiųjų laukia spektaklis-kelionė intriguojančiu pavadinimu „Laikas nė(e)rimui“. Šeiko šokio teatras, pasitelkęs Neringos meno kolektyvus, kviečia įsilieti į kultūros salos bendruomenę.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau