Lietuvos diena. Korupcijos tyrime STT sulaikė „Tete-A-Tete“ savininką Kacą, jam pateikti įtarimai

Lietuvos diena

2021.06.11 13:05

Lietuvos diena. Korupcijos tyrime STT sulaikė „Tete-A-Tete“ savininką Kacą, jam pateikti įtarimai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai sulaikė azartinių lošimų ir lažybų bendrovės „Tete-A-Tete“ savininką Samoilą Kacą. Jam pateikti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu. Po apklausos į laisvę paleistas Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius, jis įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu.

Užimtumo tarnyba skelbia, kad birželio pirmą dieną Lietuvoje registruota beveik 240 tūkst. bedarbių. Tai yra 36 tūkst. daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Policija skelbia nustačiusi sukčiavimo schemą, per kurią nukentėjo keliolika jaunuolių, patikėjusių, kad galima lengvai užsidirbti pinigų. Tačiau pasekmės sukčiais patikėjusiems asmenims būna skaudžios ir brangiai atsieina.

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.