LRT RADIJO ringas. Nesutarimai dėl Partnerystės įstatymo

LRT Radijo ringas

2021.06.11 09:05

LRT RADIJO ringas. Nesutarimai dėl Partnerystės įstatymo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seimas nė nepradėjo svarstyti Partnerystės įstatymo, tačiau vien balsavimas dėl pateikimo parodė, kad vieningos nuomonės dėl šio projekto nėra nė vienoje partijoje, išskyrus Laisvės.

Kodėl dėl šio projekto taip sunku rasti kompromisą ir kuri pusė turi tvirtesnių argumentų?

„LRT RADIJO ringe“ savo nuomonę gina Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovai Paulius Saudargas ir Arūnas Valinskas bei „valstiečiai“ Agnė Širinskienė ir Tomas Tomilinas.

Argumentų svorį vertina Seimo Kontrolierių įstaigos Žmogaus teisių biuro vadovas, Kauno technologijos universiteto politikos mokslų doktorantas, jaunesnysis mokslo darbuotojas Vytautas Valentinavičius.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.