Pakeliui su klasika. Robertas Beinaris: muzika yra mano genuose

Pakeliui su klasika

2021.06.10 16:05

Pakeliui su klasika. Robertas Beinaris: muzika yra mano genuose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tęsiame pokalbius su svetur gyvenančiais ir dirbančiais mūsų menininkais. Šiuokart tai balerina Jurgita Dronina, kuri šiandien yra prima balerina net dviejuose teatruose – Kanados ir Anglijos nacionalinio baleto trupėse.

Kokie radijo įrašų, technikos ir meno ryšiai? Kaip buvo pasirenkamas repertuaras arba kaip karpant įrašų juosteles reikėjo nesusipainioti sekundėse? Tuo domėjosi kolega Ignas Gudelevičius, kurio parengto pasakojimo klausomės Radijo 95-mečiui skirtos šventės išvakarėse.

Muzikos pasaulio naujienas pristato Paulina Nalivaikaitė.

„Muzika yra mano genuose“ – neslepia obojininkas Robertas Beinaris, kurį nuo pat vaikystės supa muzika, kuria jis gyvena kartu su savo šeima ir kolegomis. Jis dabar vadovauja ansambliui „Musica humana“, vadovauja LMTA Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedrai, rengia daugybę įvairiausių muzikinių projektų ir, žinoma, groja pats. Apie meilę muzikai, sudėtingiausią pučiamąjį instrumentą – obojų – su profesoriumi dr. Robertu Beinariu kalbamės rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Gabija Narušytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.