60 minučių. STT įtaria Mindaugo Puidoko padėjėją papirkimu ir prekyba poveikiu

60 minučių

2021.06.10 17:05

60 minučių. STT įtaria Mindaugo Puidoko padėjėją papirkimu ir prekyba poveikiu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu.

Ketvirtadienį agentai kelias valandas krėtė pirmuose Seimo rūmuose esantį parlamentaro kabinetą, o K. Motiečių sulaikė.

M. Puidokas BNS sakė, kad pareigūnai paėmė jo darbinį kompiuterį, priklausantį Seimo kanceliarijai, ir du jo mobiliojo ryšio telefonus, taip pat jo padėjėjo telefonus.

Tiriant galimą pareigūnų korupciją Pravieniškių pataisos namuose, įtarimai pateikti įstaigos komendantui, apklausti aštuoni asmenys, jiems suteiktas specialiojo liudytojo statusas, teigia prokuratūros ir Kalėjimų departamento atstovai.

Pasak jų, komendantas sulaikytas, jį prašoma suimti, kaip specialusis liudytojas apklaustas ir gegužę nuo pareigų nušalintas įstaigos vadovas Dainius Sušinskas. Tiriama schema, kaip pareigūnams būdavo atsilyginama už fiktyvų nuteistųjų įdarbinimą.

Lukiškių kalėjimas vėl atvertas lankytojams: čia veiks menininkų dirbtuvės, vyks koncertai, bus rengiamos ekskursijos, savo dirbtuves turės 250 menininkų.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.