Parodos paveikslėliai. Ieva Prudnikovaitė: nematau pasaulio gėlytėmis kloto

Parodos paveikslėliai

2021.06.09 12:12

Parodos paveikslėliai. Ieva Prudnikovaitė: nematau pasaulio gėlytėmis kloto

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidoje „Parodos paveikslėliai” Ievos Prudnikovaitės portretas. Tiesa, tapyba jai svarbi, pašnekovė prisipažįsta, kad vaikystėje norėjo turėti Saukos paveikslą.

Operos solistė Ieva Prudnikovaitė išbandė save įvariose scenose, nuo pramoginės muzikos, iki sudėtingiausių vaidmenų Richardo Wagnerio operose. Muzika ją lydi nuo vaikystės, dainininkų virtuvę matė ir tiesiogine, ir perkeltine prasme, Ievos tėvai garsūs muzikai Vladimiras Prudnikovas ir Nijolė Ralytė. Kaip ją veikė tėvų autoritetas ir iškelta kartelė? Kodėl savo stojamųjų programą ji įrašė į kasetę tėvams? Ieva pripažįsta, kad dramblio odą užsiauginti užtruko laiko, o pasaulio nemato kloto gėlytėmis.

Taip pat pokalbyje solistės pasirinkimai ir kryžkelės, sudėtingas etapas Vokietijoje, jaudulio prisijaukinimas ir muzikavimas šeimoje. Ar Ieva dažnai pasirodo scenoje su savo vyru Modestu Pitrėnu?

Ved. Julijus Grickevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida kviečia pasivaikščioti po parodą, kiekvieno pokalbio drobėje nauja užsienyje gyvenanti asmenybė ir juos jungiantis bendras rėmas - visi iš Lietuvos. Kaip ir paveiksle ar nuotraukoje, pokalbyje užfiksuotas epizodas, momentas, gyvenimo periodas, kuriuos laidos svečiai dalinasi su klausytojais. Subjektyviai, asmeniškai laidos klausytojai patenka į pokalbį, tarsi parodos lankytojai, kol paroda dar neatidaryta visiems.

Kiti laidos epizodai

Parodos paveikslėliai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.