Pakeliui su klasika. Kokį miražą aplink save kuria su ramybe ir švelnumu siejama dainininkė Gabrielė Vilkickytė?

Pakeliui su klasika

2021.06.08 16:05

Pakeliui su klasika. Kokį miražą aplink save kuria su ramybe ir švelnumu siejama dainininkė Gabrielė Vilkickytė?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ką šiandien turi gebėti radijo žurnalistas ir kuo ypatinga radijo žurnalistika? Artėjant 95-ajam LRT RADIJO gimtadieniui, Edvardas Kubilius ir Giedrė Čiužaitė pasakoja apie darbą su žurnalistikos studentais.

Rubrikoje „Užeikite“ – apsilankymas „Meno ir mokslo laboratorijos“ alternatyviame teatro kiemelyje – „MMLAB Erdvėje“, kur netrukus prasidės nemokamas scenos menų renginių ciklas.

Dailininkė, menotyrininkė Sigita Maslauskaitė-Mažylienė kviečia į galeriją „Vitebsko Trivium“, parodos „Grumstai, dumblas, lipalas ir molis“ atidarymą. Menininkė pristato 1994-1997 metais sukurtus darbus, kurie – tai jos abejonių ir grumtynių su tradicine raiška istorija.

Pokalbis „Be kaukių“ su dainininke Gabriele Vilkickyte, kuri auditorijos siejama su ramybe, švelnumu ir net liūdesiu. Kokį miražą aplink save kuria menininkė? Kaip populiarumas keičia žmogų?

Ved. Ignas Andriukevičius ir Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.