Pilno metro. Aktorė Žygimantė Elena Jakštaitė: maniau, kad tikrai nesu kino aktorė

Pilno metro

2021.06.08 11:05

Pilno metro. Aktorė Žygimantė Elena Jakštaitė: maniau, kad tikrai nesu kino aktorė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Didžioji mano karjeros dalis praėjo teatre, aš ten tiesiog labai gerai jaučiausi. Ir tikrai ėjau į kastingus, bet labai daug kartų niekur nepakliuvau. Vieni žmonės yra teatro aktoriai, kiti – kino aktoriai, ir, maniau, ko gero, aš tikrai nesu kino aktorė,“ – pasakoja Žygimantė Elena Jakštaitė, atlikusi pagrindinį vaidmenį Andriaus Blaževičiaus antrajame ilgametražiame filme „Bėgikė“. Aktorė pateko į kylančių Europos kino žvaigždžių 10-uką – tapo antrąja lietuve aktore, dalyvaujančia „European Shooting Stars“ programoje.

„Kartais „Jaunasis popiežius“ gali atrodyti itin eklektiškas, bet tai daroma itin apgalvotai, pabandant pamaišyti nemaišomus dalykus ir parodant, kad tai vis tik gali veikti. Jau vien pats Jude Law pasirinkimas vaidmeniui – gana eklektiškas,“ – Paolo Sorrentino serialą „Jaunasis popiežius“ apžvelgia kino ir teatro kritikė Laura Šimkutė.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.