60 minučių. Abiturientai nenusivylė lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminu

60 minučių

2021.06.07 17:05

60 minučių. Abiturientai nenusivylė lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas sako, kad pagal blogiausią scenarijų per savaitę Lietuvos sieną iš Baltarusijos galėtų bandyti kirsti apie 300 nelegalių migrantų.

Vilniuje pasiūlius be registracijos anksčiau nei numatyta pasiskiepyti antrąja „Astra Zeneca“ vakcinos doze, minios žmonių užplūdo „Litexpo“ parodų rūmų prieigas: Vilniaus savivaldybė pripažįsta srautų nesuvaldžiusi.

Teisėjų taryba pritarė prezidento Gitano Nausėdos siūlymui atleisti iš pareigų neblaivų vairavusį Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėją Arvydą Daugėlą.

Lietuvių bendruomenės gausiai gyvenamuose Seinuose Lenkijoje apsilankęs užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad būtina praktiškai įgyvendinti Lenkijos ir Lietuvos švietimo bendradarbiavimo planą.

Abiturientai liko nenusivylę vieninteliu privalomu norint gauti brandos atestatą lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminu. Jų teigimu, temos buvo gana palankios, o pirmieji egzaminų sales paliko dar likus gerai valandai iki numatyto laiko pabaigos.

Ved. Deividas Jursevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.