Keturi milijonai. Mančesteryje sužibėjęs komikas Evaldas Karosas tikras: nenusvilti šiame amate – neįmanoma

Keturi milijonai

2021.06.04 16:00

Keturi milijonai. Mančesteryje sužibėjęs komikas Evaldas Karosas tikras: nenusvilti šiame amate – neįmanoma

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Anonsuodamas pokalbį su mumis jis brūkštelėjo, kad visada svajojo duoti interviu LRT OPUS. Svarstėme: rimtai čia, o gal ne? Mat pašnekovas – komikas... Komikas, pirmiausia „stand-up“ sceną statęs (ne metaforiškai), tuomet ant jos pleškėjęs (metaforiškai), pusmetį graužęsis, o galiausiai – grįžęs ir ten, kur kadaise svilo, tapęs laureatu „stand-up“ komikų konkurse. Beveik viskas – Mančesteryje. Čia, žinoma, glaustai, bet galima ir išsamiau.

Ar humoristas gali būti liūdnas, ar esti jam būtinų savybių rinkinys, kodėl jis pats, bandydamas perkąsti britišką komediją, galiausiai nusprendė bent truputį slėpti savo kilmę? Galiausiai, ar komikai dažnai sulaukia draugų prašymo „Ei, gal kokį juoką?“

Ponios ir ponai, pasaulio lietuvius jungiančiame projekte „Keturi milijonai“, cituojame šaltinį, – lietuviškos komedijos Didžiojoje Britanijoje ateitis (pats juokiasi, kad vienintelė). Mančesteryje šį amatą ėmęs gludinti, pandemijos į Lietuvą pargintas, bet netrukus į Londoną išvyksiantis ir apie Niujorką pasvajojantis Evaldas Karosas.

Kalbino Kristupas Naraškevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.

Kiti laidos epizodai

Keturi milijonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.