LRT RADIJO ringas. Kokias sankcijas taikyti Baltarusijai?

LRT Radijo ringas

2021.06.04 09:05

LRT RADIJO ringas. Kokias sankcijas taikyti Baltarusijai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pirmasis „LRT RADIJO ringas“ apie sankcijas Baltarusijai. Sankcijas, kurias galėtų taikyti Lietuva, nes Europos Sąjunga taip pat planuoja tokias įvesti. Akivaizdu, kad jos paveiktų ir Lietuvos biudžetą, mūsų verslą. Vien tik Klaipėdos uoste 30 proc. krovos sudaro kroviniai iš Baltarusijos, o Lietuvos geležinkelių pajamos vien tik iš baltarusiškų krovinių pervežimo per metus siekia apie šimtą milijonų eurų. Prekės vežamos tranzitu per Baltarusiją, ir tai daro mūsų pervežimo įmonės.

„LRT RADIJO ringe“ argumentais kovos Seimo narys Giedrius Surplys ir „Linavos“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas. Taip pat europarlamentarė Rasa Juknevičiene ir buvęs Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje, o dabar „Avia Solution Group“ valdybos narys Vygaudas Ušackas.

Argumentų tvirtumą vertins Lietuvos banko Ekonomikos departamento vadovė Kotryna Tamoševičienė.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.