Garso ekspedicija. Kokį lietuvių kompozitorių peizažą pristatys 25-asis „Vilniaus festivalis“?

Garso ekspedicija

2021.06.03 10:05

Garso ekspedicija. Kokį lietuvių kompozitorių peizažą pristatys 25-asis „Vilniaus festivalis“?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prasideda 25-asis „Vilniaus festivalis“, o jame – turininga lietuvių kompozitorių programa. Joje - autorinis Žibuoklės Martinaitytės koncertas, taip pat – Gedimino Gelgoto, Andriaus Žlabio, Silvijos Miliūnaitės-Bliūdžiuvienės ir Arvydo Malcio kūriniai.

Apie „Vilniaus festivalio“ lietuviškąją programos dalį kalbėjomės su Lietuvos nacionalinės filharmonijos generaline direktore Rūta Prusevičiene, apie būsimas premjeras pasakojo kompozitoriai Žibuoklė Martinaitytė ir Arvydas Malcys.

Laidoje skamba Onutės Narbutaitės „Rudens riturnelės. Hommage a Fryderyk“, Žibuoklės Martinaitytės „Nunc fluens, nunc stans“, Silvijos Miliūnaitės-Bliūdžiuvienės „Drive For Life“ ir Gedimino Gelgoto „Mountains. Waters. (Freedom)“ ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.