Pakeliui su klasika. Ar šmaikščiu humoru internete džiuginanti Geležinė lapė juokautų net ir sutikus vilką?

Pakeliui su klasika

2021.06.02 16:05

Pakeliui su klasika. Ar šmaikščiu humoru internete džiuginanti Geležinė lapė juokautų net ir sutikus vilką?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Festivalis „Dūdų Vasara“ Panevėžyje skaičiuoja jau 18-tąjį sezoną ir šią vasarą, kiekvieną penktadienio vakarą Panevėžio dailės galerijos kiemelyje, ištikimiausius klausytojus vėl džiugins nepakartojamais koncertais ir muzikinėmis staigmenomis. Kalbame su projekto inciatoriumi Remigijumi Viliu.

„Gvatemalos archyvai“ – taip pavadinta neseniai senosios muzikos ansamblio „El Mundo“ su vadovu Ričardu Savinu pristatyta kompaktinė plokštelė. Šiame albume hipnotizuojantys gitaros, arfos, vokalo ir perkusijos ritmai, kurie mus nukelia į XVII-XVIII amžiaus Gvatemalą.


Savaitgalį Šiaulių rajone esančiuose miškuose aptiktas dujokaukės dėklas, kuriame buvo paslėpti partizanų dokumentai. Ką jie slepia? Kalbame su Lietuvos ypatingojo archyvo direktoriaus pavaduotuju Kęstučiu Remeika.

Kokia yra Geležinės lapės kasdienybė? Kiek laiko užtrunka sukurti šmaikščią frazę ir ar nebijo lapė vilkų? Pirmą kartą LRT Klasikos eteryj pokalbis su geležiniu gyvūnu. Įsijunkite!

Ved. Odeta Vasiliauskaitė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.