Parodos paveikslėliai. Martynas Levickis: akordeonas ne armonika

Parodos paveikslėliai

2021.06.02 12:12

Parodos paveikslėliai. Martynas Levickis: akordeonas ne armonika

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Antrąjį sezoną pradeda laida „Parodos paveikslėliai“. Nors tai laida ne apie dailę, paveikslo metafora čia reiškia pašnekovo portretą, jo spalvas, bruožus ir formą. Pirmasis šios vasaros pašnekovas – akordeonininkas Martynas Levickis. Jo muzikoje ir Lady Gaga, ir šiandienos šiuolaikiniai kompozitoriai, o scenos – ir solidžios koncertų salės, ir arenos. Martynas randa bendrą kalbą su plačiąja publika, todėl jo žvaigždė nė kiek neprigeso nuo pirmojo garsaus pareiškimo apie save televizijoje 2010 m.

Tarp Martyno karantino atradimų – hortenzijos ir tapyba, knygų skaitymo renesansas. Tačiau pokalbio centre – muzika, akordeonas ir Martyno nuolatinis siekis įrodyti, kad akordeonas ne armonika.

Ved. Julijus Grickevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida kviečia pasivaikščioti po parodą, kiekvieno pokalbio drobėje nauja užsienyje gyvenanti asmenybė ir juos jungiantis bendras rėmas - visi iš Lietuvos. Kaip ir paveiksle ar nuotraukoje, pokalbyje užfiksuotas epizodas, momentas, gyvenimo periodas, kuriuos laidos svečiai dalinasi su klausytojais. Subjektyviai, asmeniškai laidos klausytojai patenka į pokalbį, tarsi parodos lankytojai, kol paroda dar neatidaryta visiems.

Kiti laidos epizodai

Parodos paveikslėliai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.