Labas rytas, Lietuva II d. Čmilytė-Nielsen apie kalbas dėl koalicijos problemų po Partnerystės įstatymo pataisų nepriėmimo: tai – tuščia tema

Į Nepalą trims savaitėms išvykusi atlikėja Monika Linkytė tolimoje šalyje užsibuvo daugiau nei kelis mėnesius. Planavusi mokyti vaikus ir kiek pakeliauti, Monika užsibrėžė naują tikslą – dovanoti galimybę mokytis ir tai daryti padoriomis sąlygomis. Kaip atlikėjai sekėsi renovuoti mokyklą ir kokių tikslų su Nepalu ji turi dar – ryto pokalbyje su Ignu Krupavičiumi.

Prieš savaitę Seime nepavykus priimti Partnerystės įstatymo pataisų, valdantieji neabejoja, kad iniciatyva grįžti į darbotvarkę turėtų dar rudenį. Po to, kai dar pateikimo fazėje pritrūko kelių balsų, kurie galėjo būti surinkti ir tarp valdantiesiems priklausančių parlamentarų, kartojosi kalbos apie esą pernelyg skirtingą koaliciją ir vidines problemas. Pasak Seimo pirmininkės, tai – „tuščia tema“.

Palanga – kontrastų, legendų ir netikėtų atradimų miestas. Tokį jį pažinti kviečia leidyklos „Lapas“ išleistas Palangos architektūros gidas, siūlantis naujai pažvelgti į seniausią ir populiariausią šalies kurortą bei visai kitokio charakterio Šventąją. Kelerius metus kruopščiai rengtas leidinys, kuriame 117 pastatų ir objektų istorijų lydi išsamūs įvadiniai tekstai, rašyti žinomų istorikų ir architektūros tyrinėtojų – Viltės Migonytės-Petrulienės, Liutauro Nekrošiaus, Vaido Petrulio, Martyno Mankaus ir Marijos Drėmaitės – papildo „Lapo“ kuruojamą architektūrinių gidų seriją.

Medijų meno kūrėjo Deimanto Narkevičiaus pasakojimas apie savo filmą „Gyvenimo vaidmuo“ ir jame jaučiamą tarptautiškumą ir lokalumą.

Malaizija – skanaus maisto, gerų orų ir draugiškų žmonių šalis. Taip ją apibūdina čia jau dešimtmetį skaičiuojantis fotografas Paulius Staniūnas. Nusikelkime dabar į Kvala Lumpūrą ir pasižvalgykime po dangoraižių ir džiunglių šalį.

Laidą užbaigia socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau