Pakeliui su klasika. Apie vaikus ir vaikystę – su psichologe Laura Dubosaite

Pakeliui su klasika

2021.06.01 16:05

Pakeliui su klasika. Apie vaikus ir vaikystę – su psichologe Laura Dubosaite

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pakoregavus įprastus Lietuvoje vykstančių festivalių tvakaraščius, įprastai rudenį Kaune vykstantis šiuolaikinės muzikos festivalis „Iš arti“ šįkart persikėlė į vasaros pradžią. Apie tai, ko festivalyje galime laukti pasakos naujoji „Iš arti“ meno vadovė, kompozitorė Viltė Žakevičiūtė.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie Quentino Tarantino muzikinį kino kūrimo metodą.

Birželio 1 d. minime Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Kaip literatūrą supranta patys vaikai? Mindaugo Nastaravičiaus ir Tomo Vaisetos laidoje „Pirmas sakinys“ apie savo literatūrinius įspūdžius pasakojo šešiametis knygų skaitytojas Girius.

Rubrikoje „Be kaukių“ šiandien svečiuojasi psichologė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė Laura Dubosaitė. Kokie yra mūsų dienų vaikai? Kaip auginti sveikas ir smalsias asmenybes? Kokia buvo pačios pašnekovės vaikystė? Ir kokią įtaką vaikams gali padaryti muzika? Apie tai pokalbyje „Be kaukių“.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.