Pakeliui su klasika. Miglės Galvonaitės santykis su rašymu: nuo idėjos – iki proceso

Pakeliui su klasika

2021.05.31 16:05

Pakeliui su klasika. Miglės Galvonaitės santykis su rašymu: nuo idėjos – iki proceso

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Miglės Galvonaitės santykis su rašymu: nuo idėjos – iki proceso.

Pirmadienį kūrybinėje laboratorijoje „MMLAB Erdvė“ Vilniuje atidaroma menininkų Paulinos Simutytės ir Andriaus Šiurio dailės, šviesos ir garso instaliacija „Alchemija“.

Visą vasarą Senosios perkėlos kelte „Nida“ vyks fotografijos parodų ciklas „KultJūra“. Idėją kelte organizuoti fotografijos parodas gimė permąstant žiūrovo pritraukimo į ekspozicines erdves problematiką.

Šiemet jau tryliktą kartą jaunieji Baltijos šalių įvairių sričių menininkai kviečiami ištraukti į dienos šviesą naujausius savo tapybos darbus. Prasideda atranka į „XIII Jaunojo tapytojo prizas“ konkursą. Dalyvauti kviečiami Lietuvos, Latvijos ir Estijos jaunieji menininkai, o šių metų lapkričio mėnesį konkurso dalyvių darbai bus eksponuojami MO muziejuje, parodos atidarymo metu bus paskelbtas konkurso nugalėtojas (-a). Apie konkursą plačiau pasakoja vienas iš jo organizatorių tapytojas Vilmantas Marcinkevičius.

Rubrikos „Be kaukių“ – viešnia be rašymo gyventi negalinti Miglė Galvonaitė. Kodėl jai taip svarbu rašyti ir ką jai dovanoja rašymas

Ved. Marius Eidukonis ir Gerūta Griniūtė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.