10-12. Kiek regionų gyventojams prieinamos būtiniausios paslaugos?

10–12

2021.05.31 10:05

10-12. Kiek regionų gyventojams prieinamos būtiniausios paslaugos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovei suabejojus, ar senjorams Lietuvoje tikrai reikia Galimybių paso, kai kurie politikai ėmė klausti, ar sprendimus priimančios institucijos supranta, kaip gyventojai gyvena regionuose. Tuo pat metu valdantieji siūlo regionuose pastatyti daugiau bankomatų, kad žmonės lengviau galėtų išsigryninti pinigų. Kur link eina Lietuva, centralizuodama įvairiausias paslaugas? Kiek regionuose gyvenantys žmonės gali gauti būtiniausias paslaugas?

Miestus prižiūrinčios tarnybos sako, kad vis aktyviau naudoja žolę pjaunančius robotus. Ar robotai vejapjovės tikrai gerai nupjauna žolę ir ką būtina apie šiuos robotus žinoti?

Žmonės ir toliau labai aktyviai perka butus, kotedžus, namus, sodybas. Smarkiai išaugo ir naujų automobilių pardavimai. Iš kur žmonės turi tiek pinigų?

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.