Atrask Lietuvą. Molėtai tarp žemės ir dangaus

Atrask Lietuvą

2021.05.29 15:05

Atrask Lietuvą. Molėtai tarp žemės ir dangaus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Molėtiškiai vasarotojus pasitinka su geromis žiniomis. Mintimis dalijasi Molėtų meras Saulius Jauneika ir mero patarėjas Valentinas Stundys.

Lankytojams duris atvėrė Molėtų technikos muziejus. Ekspozicijas pristato muziejaus savininkas Imantas Mekas ir gidas Ričardas Žičkus.

Molėtų aeroklubo „Dangaus virusas“ vadovas Aidas Mozūra sklando ne tik parasparniais, motoskraidyklėmis, bet ir savos gamybos lėktuvu. Butėnų kaime pokalbio susirinko tėvas Stasys Mozūra ir sesuo Rita Rinkevičienė.

Bebrusų kaime įsikūręs tradicinių amatų centras „Meniškas kaimas“ siekia išsaugoti ir populiarinti tradicinę juodąją keramiką. Centre dirbantys kultūrininkai kasmet rengia edukacines programas, juodosios keramikos seminarus, kūrybines stovyklas vaikams. Kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Dieninė akina visus vietinius prisidėti prie kūrybinės veiklos. Muzikos mokytoja Rūta Vekerotienė veda edukacijas. Kęstutis Šeškauskas priima svečius Šaukšteliškių kaime įsikūrusioje „Įlankos sodyboje“.

Ved. Jolanta Jurkūnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pažinę Europą ir apkeliavę egzotiškus kraštus lietuviai ima atsigręžti į protėvių sukurtas vertybes ir jas naujai atranda. Po Lietuvą keliaukime kartu su laida „Atrask Lietuvą“. Laida transliuojama šeštadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Atrask Lietuvą

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.