Draugystė veža. „Hero talents“ – unikali modelių ir pranešėjų agentūra

Draugystė veža

2021.05.29 14:35

Draugystė veža. „Hero talents“ – unikali modelių ir pranešėjų agentūra

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Unikalios modelių ir pranešėjų agentūros HERO TALENTS iniciatorės ir kūrėjos Ema Navickienė ir Aistė Krušinskaitė laidoje sako, tikinčios, kad visi žmonės gali atrasti save ir savo talentus, nepriklausomai nuo skirtingų galių, išvaizdos bruožų ar fizinių gebėjimų.

Aistė būdama 25 metų patyrė stuburo traumą, kuri iš esmės pakeitė jos gyvenimą. Atrasti meilę sau ir gyvenimui jai padėjo entuziazmas ir drąsa, kurios ji kupina nuo vaikystės. Šiandien nuo Aistės veido nedingsta šypsena ir ji yra įsitikinusi, agentūra padarys didelį poveikį keičiant visuomenės požiūrį į negalią turintį žmogų bei įvaizdžio standartus.

Ema dalijasi septyneriais bendros kelionės ir artimos draugystės su vyru Augustu, turinčiu judėjimo negalią, metais. Ši draugystė apvertė jos gyvenimą aukštyn kojom. Pirmiausia, teko susipažinti ir išmokti gyventi su iššūkiais, kuriuos kuria negalia, po to sekė artimųjų ir aplinkos nuomonės ir požiūriai, kurie buvo grindžiami baime, nežinojimu ir gąsdinimais. Tačiau po kurio laiko suprato, kad kas kitiems atrodo problema, jai tai tik paslaptis, kurią norisi įminti. Jauna moteris džiaugiasi sukurta agentūra, ir tiki - ji padės pamatyti talentus, kurie lieka nepastebėti.

Laidos vedėja Ž.Gedrimaitė

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.