Kultūros savaitė. Aktoriai Jolanta Dapkūnaitė ir Arūnas Sakalauskas, KultJūra Nidos kelte, parduotas Kauno „Dainos“ kino teatras

Kultūros savaitė

2021.05.29 09:05

Kultūros savaitė. Aktoriai Jolanta Dapkūnaitė ir Arūnas Sakalauskas, KultJūra Nidos kelte, parduotas Kauno „Dainos“ kino teatras

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dizainerio Aurimo Kadzevičiaus sukurta tvari medaus pakuotė „BeeLoop“ renka prizines vietas prestižiniuose tarptautiniuose dizaino apdovanojimuose.

Fotografijų ciklas „KultJūra“ meną perkelia ant vandens – į Klaipėdą ir Smiltynę jungiantį keltą „Nida“. Jei ne Mahometas į kalną, tai kalnas pas Mahometą – taip žiūrovo paieškas apibūdina kuratorė Simona Agota Martinkus.

Verslininkas Andrius Valatka apleistą modernistinės architektūros kino teatrą „Daina” nusipirko jame nė karto nebuvęs. Su naujuoju kino teatro savininku susipažino Kotryna Lingienė.

Pasaulyje: naujoji Luvro muziejaus vadovė, gyvenimo kartu paieškos Venecijos architektūros bienalėje, į ekranus vienam nostalgiškam susitikimui grįžę serialo „Draugai“ aktoriai.

Komentare menotyrininkė Agnė Narušytė dekonstruoja „Didžiajame Šeimų marše“ neteisėtai rodytą menininko Dainiaus Liškevičiaus video performansą.

Aktoriai Jolanta Dapkūnaitė ir Arūnas Sakalauskas filme „Žmonės, kuriuos pažįstam“ vaidina neišsakytų dalykų kankinamą sutuoktinių porą. Nutylėjimų temą jie tęsia ir savo pirmoje kuruotoje vizualaus meno parodoje „Pasikartojimai“ (Contour art gallery). Pokalbis apie vaidmenis filme ir naują kuratorystės patirtį.

Ved. Juta Liutkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Laida apie kultūros gyvenimo aktualijas, problemas, naujus reiškinius ir kuriančius žmones. Laida transliuojama šeštadieniais 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kultūros savaitė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.