Pakeliui su klasika. „Operomanijos“ siela Ana Ablamonova: man viskas įdomu

Pakeliui su klasika

2021.05.27 16:05

Pakeliui su klasika. „Operomanijos“ siela Ana Ablamonova: man viskas įdomu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Rubrikoje „Keturi milijonai“ – pokalbis su Ieva Martinaityte-Mediodia, tapybos meno novatore, aktyvia Niujorko scenos menininke. Jos kūrinių yra įsigijęs meno fondas „Lewben Art Foundation“, MO muziejus, privatūs kolekcininkai Europoje bei JAV. Su Ieva Mediodia kalbėjosi kolegė Alma Valantinienė.

LRT drauge su Lietuvos kultūros atašė tinklu rengiamoje tinklalaidėje Culture Nerve - pokalbis apie Lietuvos ir Lenkijos teatro kūrėjus, jų įtaką vienas kitam ir kaimynišką palaikymą ieškant savojo, nacionalinio teatro balso. Kalbasi TR Warszawa teatro programos vadovas, dramaturgas Roman Pawlowski ir Jaunimo teatro vadovas, teatrologas Audronis Liuga. Su jais bendrauja Juta Liutkevičiūtė.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

Rubrikoje „Be kaukių“ vieši prodiuserė, „Operomanijos“ siela, Ana Ablamonova. Tačiau šįkart ji papasakos ne tik apie „Operomanijos“ veiklas, bet ir apie savo pačios santykį su muziką, kelią į ten, kur yra dabar, ir, žinoma, pomėgius, kuriems, kad ir sunku, bet kartais pavyksta rasti laiko.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.