Garso ekspedicija. Jaunatviškumo formos šiuolaikinės muzikos festivalyje „Druskomanija“

Garso ekspedicija

2021.05.27 10:05

Garso ekspedicija. Jaunatviškumo formos šiuolaikinės muzikos festivalyje „Druskomanija“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nors daugybės festivalių tvarkaraščiai šiemet nepaiso įprasto ritmo, tačiau šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ į savo renginius kviečia daugiau mažiau įprastu laiku – pavasario ir vasaros sandūroje. Festivalis šiemet atsinaujino – jo organizavimą perėmė nauja meno vadovė, kompozitorė Dainora Aleksaitė.

Su Dainora kalbėjomės apie tai, kokia yra jos pačios „Druskomanijos“ vizija, kokių naujienų šiemet laukti, kokios festivalio tradicijos tęsiamos, ir kaip „Druskomanijoje“ įgyvendinama jaunatviškumo dvasia.

Laidoje skamba dueto „Ambulance of Fire“ kūrinys „Flute in da Hood“, Antano Jasenkos „Aiport Nr. 1“ ir Justinos Šikšnelytės kompozicijos „Going In“ ištrauka.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.