Pakeliui su klasika. Balerina Greta Gylytė apie baleto artisto ištvermę ir poilsį su siuvėjos adata

Pakeliui su klasika

2021.05.26 16:05

Pakeliui su klasika. Balerina Greta Gylytė apie baleto artisto ištvermę ir poilsį su siuvėjos adata

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvių dizainerių pakuotė „BeeLoop“ pasauliniuose „Dieline“ apdovanojimuose išrinkta geriausiu darbu tvaraus dizaino kategorijoje.

Kodėl vis populiarėja privačios kino mokyklos suaugusiems ir moksleiviams? Ar tai – bandymas atrasti savo profesinį kelią, o gal noras pažinti „egzotišką“ kino pasaulį?

Kaip bus vykdomi koncertiniai renginiai vasarą? Ar bus reikalaujamas galimybių pasas? Ir kaip renginių organizavimą keis trečiadienio Vyriausybės sprendimas neriboti renginių lauke lankytojų skaičiaus?

Kodėl balerina nusprendė pati siūti drabužius? Kiek fizinių jėgų reikia šokant „Gulbių ežere“. Klausimai apie baletą ir ne tik nuskambės balerinai Gretai Gylytei.

Ved. Odeta Vasiliauskaitė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.