Ryto garsai. Ar Seime yra politinės valios griežtoms nacionalinėms sankcijoms, nukreiptoms į Baltarusijos režimą?

Ryto garsai

2021.05.26 06:30

Ryto garsai. Ar Seime yra politinės valios griežtoms nacionalinėms sankcijoms, nukreiptoms į Baltarusijos režimą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po teroristiniu aktu pavadinto priverstinio keleivinio lėktuvo nutupdymo Minske ir Baltarusijos režimą kritikavusio žurnalisto bei jo draugės suėmimo, didesnę grėsmę pajuto tiek Baltarusijoje, tiek Rusijoje likę aktyvistai. Ar daugėja prieglobsčio ieškančių?

Pokalbis su Kalėjimų departamento direktoriumi Virginijumi Kulikausku apie nuteistųjų pabėgimus, pasišalinimus iš atvirųjų kolonijų ir siūlomus sprendimus.

Užsienio reikalų taryboje šiandien turėtų būti pradėta diskusija dėl tolesnių galimų sankcijų Baltarusijos režimui. Kiek politinės valios griežtoms priemonėms nukreiptoms prieš Baltarusijos režimą ne tik Europoje, bet ir Lietuvos Seime?

Minima kasmetinė savaitė „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Kodėl tos vietos kasmet vis atsiranda ir kokių priemonių žada imtis valdžios atstovai?

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.