60 minučių. Koks bus demokratinio pasaulio atsakas į valstybinį terorizmą?

60 minučių

2021.05.24 17:05

60 minučių. Koks bus demokratinio pasaulio atsakas į valstybinį terorizmą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Priverstinis lėktuvo, skridusio iš Atėnų į Vilnių, nutupdymas Minske yra akiplėšiškas išpuolis, sukėlęs pavojų žmonių gyvybėms ir pamynęs tarptautinės teisės normas, teigia Valstybės saugumo departamentas. Dėl Minske priverstinai nutupdyto keleivinio lėktuvo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos bei Užsienio reikalų komitetai surengė neeilinį bendrą posėdį. Incidentą pasmerkė NATO, Europos Komisijos, dalies ES valstybių vadovai.

Kai kurios oro linijos jau skelbia neskraidysiančios virš Baltarusijos.

Pradeda veikti galimybių pasas, suteiksiantis daugiau laisvių paskiepytiems, persirgusiems ar COVID-19 testą atlikusiems žmonėms.

Mažo kiekio narkotinių medžiagų turėjimo dekriminalizacijos perspektyva.

Pirmosios „Žalgirio“rungynės , kurias galės stebėti turintys galimybių pasą.

Nors veikti dabar gali bene visi verslai, darbdaviai teigia, kad jų finansinės bėdos nesibaigia. Pasak jų, kai kurie iš prastovų grįžti kviečiami darbuotojai išeina iš darbo ir gauna kompensacijas. Dėl to verslininkai prašo valdžios skubiai sustabdyti atitinkamo Darbo kodekso straipsnio galiojimą.

Ved. Deividas Jursevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.