60 minučių. Šeima laimėjo bylą prieš privatų darželį: vaikui buvo duota jam alergiško maisto

60 minučių

2021.05.20 17:05

60 minučių. Šeima laimėjo bylą prieš privatų darželį: vaikui buvo duota jam alergiško maisto

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad galimybių paso interneto svetainė jau sukurta.

Vyriausybė iki šiol daugiausia dėmesio turėjo skirti pandemijai, pristatydama Vyriausybės praėjusių metų ataskaitą sakė premjerė Ingrida Šimonytė.

Buvęs Nacionalinio visuomenės sveikatos centro vadovas Robertas Petraitis teisme siekia panaikinti jam skirtus papeikimus ir atleidimą iš darbo. Pati institucija nuo kovo neturi naujo vadovo, konkursas į šias pareigas paskelbtas balandžio pabaigoje.

Šeima laimėjo bylą prieš privatų darželį „Vaikystės sodas“ dėl to, kad vaikui buvo duota maisto, kuriam jis labai alergiškas.

Lietuvos jūrų muziejuje ir toliau slaugomi bei jėgas atgauti bando Baltijos jūros bangų į krantą išmesti nusilpę ruoniukai. Nors šiemet jų – mažiau nei praėjusiais metais, specialistai sako, kad Baltijos jūroje jų skaičius – nemažėja, tiesiog šįkart Baltijos bangos jų mažiau išmetė prie Lietuvos krantų.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.