Pakeliui su klasika. Aktorės Aistės Zabotkaitės gyvenimo scena ir užkulisiai

Pakeliui su klasika

2021.05.20 16:05

Pakeliui su klasika. Aktorės Aistės Zabotkaitės gyvenimo scena ir užkulisiai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiandien Kaune prasideda tarptautinis rašytojų ir knygų festivalis „Kauno literatūros savaitė“. Jame - net keturias dienas truksiantys susitikimai su žymiais Lietuvos ir užsienio kūrėjais. Apie festivalį pasakoja viena iš festivalio iniciatorių ir organizatorių, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto dekanė, doc. Rūta Eidukevičienė.

Tęsiame pokalbių ciklą „Keturi milijonai“, kurio metu kalbiname dėl įvairiausių priežasčių svetur gyvenančius ir dirbančius kultūros ir meno pasaulio žmones. Šiuokart skambiname į Vokietiją, kur savo profesinėse veiklose įsitvirtinę seserys Jonė ir Rūta ir jų brolis Vilmantas Kaliūnai. Su jais kalbėjosi Gabija Narušytė.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

Viename interviu šiemet „Auksiniu scenos kryžiumi“ už geriausią moters vaidmenį apdovanota aktorė Aistė Zabotkaitė yra sakiusi, kad šios profesijos nereikėtų sudievinti. Visgi daugeliui iki šiol teatro scena - tikras stebuklų laukas, į kurio užkulius labai smalsu pažvelgti. Apie teatrą ir ne tik - pokalbis „Be kaukių“.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.