Pakeliui su klasika. Giedrius Savickas – humoras scenoje ir kasdienybėje

Pakeliui su klasika

2021.05.19 16:05

Pakeliui su klasika. Giedrius Savickas – humoras scenoje ir kasdienybėje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuva prisimena vieną ryškiausių mūsų bardų, aktorių, scenos meistrų – Vytautą Kernagį, su kurio dainomis užaugo ne viena karta. Vytautas Kernagis gimė prieš 70mt metų gegužės 19ąją. Apie šį charizmatišką scenos grandą, tikrą savo srities profesionalą, „Dainos teatrą“ ir iki šiol skambančias jo dainas kalbamės su aktoriumi bardu Kostu Smoriginu ir dainininku Viktoru Diawara.

Kas tai yra meno degustacija arba kaip skamba paveikslai? Muzikos magijos klubas vėl kviečia tai patirti trečiadienio ir ketvirtadienio vakarais.

Kaip Lietuvoje atrodo moterų kelias į kiną? Kokius moters įvaizdžius kuria autoriniai bei komerciniai filmai? Kino ir medijų erdvėje „Planeta“ pristatoma knyga „Fokuse: moterys Lietuvos kine“, kurį lydės ir knygos bendraautorių diskusija.

Aktorius Giedrius Savickas vienas tų, kurį pamačius ekrane ar scenoje norisi šypsotis. Kaip jam tai pavyksta, kaip aktorius būtent tokį iš ties nelengvai pasiekiamą Lietuvoje amplua susikūrė ir koks jis gyvenime? Ar juokas lydi jį ir kasdienybėje? Apie aktorystę, kasdienybę ir požiūrį į tai – Giedrius Savickas rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.