Pakeliui su klasika. Į kokius klausimus atsakymų šiandien ieško filosofas Kęstas Kirtiklis?

Pakeliui su klasika

2021.05.17 16:05

Pakeliui su klasika. Į kokius klausimus atsakymų šiandien ieško filosofas Kęstas Kirtiklis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Didžiausias metuose afrikietišką kultūrą pristatantis festivalis „Afrikos dienos“ šiemet jubiliejinis, dešimtasis. Tęsdami jo tradiciją, organizatoriai skiria gegužės 24-28 d. renginį tarptautinei Afrikos dienai paminėti. Festivalio akcentas – trys gyvos muzikos, turtingos Afrikos kultūros įkvėpti koncertai. Apie juos kalbamės su festivalio organizatoriumi, studijos „Afrikos būgnai“ įkūrėju Gediminu Mačiulskiu.

Dovana Kauno miesto gimtadienio proga – ant pastatų sienų įamžinti Kauno kultūros simboliai, kuriuos sukūrė trys laikinosios sostinės gatvės menininkai. Idėją pristato viena projekto iniciatorių, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ atstovė Irutė Tumaitė.

Gabrielė Gudaitytė piešia gyvenimiškus komiksus Kauno miesto muziejui, kasmet išleidžia po kalendorių ir kuria identitetą šiuolaikinio cirko festivaliui „Cirkuliacija“. Gabrielės studijoje lankosi Kotryna Lingienė.

Filosofas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docentas, dr. Kęstas Kirtiklis yra prisipažinęs, kad filosofija jo gyvenime atsirado atsitiktinai. Kaip ji funkcionuoja šiuolaikinio žmogaus gyvenime? Kokių atsakymų pats sau per filosofiją ieško pašnekovas? Ar jo filosofinį žvilgsnį bent kartais patraukia ir muzika? Pokalbis – rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.