Gimtoji žemė. Pluoštinių kanapių verslui – žalia šviesa

Gimtoji žemė

2021.05.17 06:07

Gimtoji žemė. Pluoštinių kanapių verslui – žalia šviesa

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Seimo kaimo reikalų komitetas vienbalsiai pritarė naujam Pluoštinių kanapių įstatymui, kuris žada proveržį sektoriuje. Komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis teigia, kad įstatymas bus priimtas dar šioje LRS sesijoje ir įsigalios rudenį.

Kauno rajone esanti tautodailės studija „Piliuona“ – vienintelė šalyje turinti kūrėjo statusą. Tarp 40 jos narių, kurių darbai eksponuojami Lietuvoje ir užsienyje, yra ir paprastų kaimo žmonių. Jie ne tik mokosi tapybos, bet ir dalinasi gyvenimiška patirtimi.

Gelsvė, balzaminas, peletrūnas – tik keli senolių mėgstami ir prie namų visuomet auginti prieskoniniai augalai. Kodėl verta ir kaip juos auginti dabar? Biodinaminio ūkio šeimininkės Vaivos Jundulaitės patarimai.

Ved. Arvydas Urba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.