Ryto garsai. Lietuvos keliautojai ieško naujų galimybių keliauti po šalį

Ryto garsai

2021.05.15 07:05

Ryto garsai. Lietuvos keliautojai ieško naujų galimybių keliauti po šalį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tuo tarpu, turizmo paslaugas teikiantys verslininkai ne tik galvoja, kuo pritraukti vietos keliautojus, bet ir buriasi į klasterius. Šakių ir Jurbarko krašto turizmo paslaugas teikiantys atstovai, susivienijo į klasterį „Panemunių turai“.

Nuo šiandienos Palangoje pradedama rinkti rinkliava už automobilių stovėjimą.

Pandemija pakeitė ir vaikų vasaros poilsį, stovyklų organizatoriai laukia reikalavimų ir sako, jei reikės, DĖL covid 19 testuos ne tik darbuotojus, bet ir vaikus.

Socialiniuose tinkluose daugiau nei metus vyraujant su koronavirusu susijusiai tematikai, gyventojų dėmesys šiai informacijai mažėja

Alytaus rajone kuriami antri socialinio projekto „Orūs namai“, kuriuose senjorai apsigyventi namuose su savo bendraamžiais.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.