Pakeliui su klasika. Povilas Meškėla: balsą lavinu kiekvieną rytą

Pakeliui su klasika

2021.05.14 16:05

Pakeliui su klasika. Povilas Meškėla: balsą lavinu kiekvieną rytą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Sostinės naujamiestyje atidaroma šiuolaikinio meno galerija „apiece“, kurios išskirtinumas – pavienių meno kūrinių parodos. Pirmoji jų – instaliacija „Soft Target“, kurią menininkų duetas Viltė Bražiūnaitė ir Tomas Sinkevičius, sukūrę iš bičių vaško.

Oksfordo universiteto neuropsichiatrijos doktorantė Emilė Radytė sako, kad net išsiaiškinus, iš ko sudarytos smegenys ir kaip jos veikia, nepaaiškės atsakymas, kodėl jos yra tokios svarbios. Apie neuromokslus ir muziką, kuri nuo vaikystės ją lydi iki šiol – su Emilė Radyte kalbasi Ignas Gudelevičius.

LRT KLASIKA jungiasi prie Danijos radijo inicijuoto Europos transliuotojų sąjungos projekto ir pristato ciklą „24 atvirukai: pasakojimai apie moteris kompozitores“. Šį kartą pažintis su danų kompozitore Else Marie Pade.

Lietuvos roko muzikos legenda Povilas Meškėla scenoje jau trisdešimt metų, tačiau kiekvieną dieną pradeda nuo balso lavinimo. Grupės „Rojaus tūzai“ įkūrėjas nuo pat šio kelio pasirinkimo yra ištikimas sau, mėgaujasi pasirinktu keliu, dėl kurio dėkingas ir savo mokytojams, o kūrybinę atmosferą puošia gėlėmis ir meile paukščiams. Apie roką, atsakomybę ir pasirinkimus – Povilas Meškėla pokalbyje su rubrika „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.