Pakeliui su klasika. Orkestro gelmė ir kamerinės muzikos subtilumas altininko Jurgio Juozapaičio akimis

Pakeliui su klasika

2021.05.13 16:05

Pakeliui su klasika. Orkestro gelmė ir kamerinės muzikos subtilumas altininko Jurgio Juozapaičio akimis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

LRT Klasika tęsia Pasaulio lietuvius jungiantį projektą „Keturi milijonai“. Šį kartą kviečiame susipažinti su 13 metų Berlyne gyvenančia ir kuriančia fotografe ir video menininke Julija Goyd. Menininkė pastaruoju metu savo fotografijose ir video darbuose gvildena abstrakčias temas, apimančias erotiką, kūno reprezentaciją ir gamtą, ypatingą dėmesį skirdama vandeniui.

Metams atidėtas jubiliejinis kompozitoriaus Algirdo Martinaičio koncertas įvyks šiandien. Pokalbis su soliste, sopranu, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesore Asta Krikščiūnaite, kurią koncerte išgirsime atliekančią naujo A. Martinaičio kūrinio premjerą.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

Orkestro gaudesys ar kamerinės muzikos grynumas? O gal ir viena, ir kita yra vienodai brangu altininkui, Lietuvos kamerinio orkestro altų grupės koncertmeisteriui, trio „Claviola“ nariui Jurgiui Juozapaičiui? Apie gyvenimą su muzika ir trumpus tylos atokvėpius – rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.