Čempionų pietūs. Didžiausią krepšinio mokyklą sukūręs Čerškus prisijungė prie „Ryto“ – ar pavyks grąžinti klubą miestiečiams?

Čempionų pietūs

2021.05.13 14:30

Čempionų pietūs. Didžiausią krepšinio mokyklą sukūręs Čerškus prisijungė prie „Ryto“ – ar pavyks grąžinti klubą miestiečiams?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prieš 14 metų su bendraminčiais vaikų krepšinio stovyklas organizuoti pradėjęs Andrius Čerškus sukūrė didžiausią Lietuvos krepšinio mokyklą, kuri tapo viena Vilniaus „Ryto“ dalininkių. „Mūsų noras yra tapti „Barcelona“, turėti ne vieną sporto šaką“, – sako laidos svečias, kurio žibančios akys, kalbant apie grandiozinius bendruomenės projektus negali neįtikinti. A. Čerškus svajoja, kad „Rytas“ taptų visų vilniečių klubu, organizuojančiu bendruomenės renginius, kad „Ryto“ arenoje vyktų fizinio lavinimo pamokos, moksleivių ir darželinukų čempionatai, o miesto žmonės mylėtų savo komandą.

Ved. Paulius Cubera

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Epiškiausių vietinių ir pasaulinių sporto įvykių, nuotykių ir reiškinių apžvalga, patiekiama aštriais ironiškais įžvalgų blyksniais. Liežuvių taikikliuose - populiariausi sporto žaidimai, kultinės asmenybės, svarbiausi čempionatai ir turnyrai. Dramos, trileriai, košmarai ir komedijos tarp varžybų linijų ir už jų ribų. Iš sportbačių verčiančios frazės. Kolektyviniai ir individualūs mūšiai. Generoliški ir spontaniški trenerių sprendimai. Viskas, dėl ko aikštės, stadionai ir ekranai neatvėsta nuo aušros iki sutemų. Ir nuo sutemų iki aušros. Laida transliuojama ketvirtadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Čempionų pietūs

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.