Pakeliui su klasika. Vytautas Anužis: paleisk duonos riekę plaukti upe

Pakeliui su klasika

2021.05.11 16:05

Pakeliui su klasika. Vytautas Anužis: paleisk duonos riekę plaukti upe

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Fotomenininko Romualdo Požerskio naujoje parodoje „Kauno menininkai ir mūzos" - daugiau kaip keturių dešimtmečių vaizdai: Kauno meno bohema, kūrėjų šeimos, parodų atidarymai, linksmybės. Apie naują parodą ir menininkų istorijas - Romualdas Požerskis.

„Muzikinis rugpjūtis pajūryje" virsta Klaipėdos festivaliu ir kelia sau didelius iššūkius - siekia įsitvirtinti tarp didžiausių klasikinės muzikos festivalių ne vien Vakarų Lietuvoje, bet visame Pabaltijo regione. Pokalbis su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadove Laima Vilimiene.

Apie muziką kine pasakoja Ieva Buinevičiūtė.

Aktorius Vytautas Anužis - vienas įdomiausių, charizmatiškiausių scenos kūrėjų - ką tik minėjo 65-erių metų jubiliejų, prisiminė seną žydų posakį: paleisk duonos riekę plaukti upe, gal jos kam nors labiau reikia, o kada nors ji grįš su sviestu. Aktorius išdalino daugybę įsimintinų vaidmenų Klaipėdos dramos teatre, štai jau dešimtmetis Nacionaliniame dramos teatre Vilniuje. Apie teatrą, artisto likimą, apie netektis ir atradimus - pokalbis su Vytautu Anužiu rubrikoje "Be kaukių".

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.