Pilno metro. 2019–2020 metų geriausi vaidybiniai ilgametražiai filmai

Pilno metro

2021.05.11 11:05

Pilno metro. 2019–2020 metų geriausi vaidybiniai ilgametražiai filmai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Artėjant Nacionaliniams kino apdovanojimams laida „Pilno metro“ pristato nominuotuosius filmus. Apdovanojimų metu šalies kino meno kūrėjai bus įvertinti už dvejų – 2019 ir 2020 – metų nuopelnus. Metų geriausio ilgametražio vaidybinio filmo kategorijoje nominuoti: Algimanto Puipos „Kita tylos pusė“, Šarūno Barto „Sutemose“, Igno Jonyno „Nematoma“, Karolio Kaupinio „Nova Lituania“ ir Marijos Kavtaradzes „Išgyventi vasarą“.

„Minimaliomis priemonėmis sukurtas filmas pakvies sustoti ir pažvelgti, kaip gyvena kiti, kurie gal ir neatitinkantys parduodamos svajonės, yra laimingi,“ – kino žurnalistė Ieva Šukytė apžvelgia Chloé Zhao filmą „Klajoklių žemė“.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.