Ryto garsai. Pokalbis su premjere Ingrida Šimonyte

Ryto garsai

2021.05.11 06:30

Ryto garsai. Pokalbis su premjere Ingrida Šimonyte

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nevyriausybinės organizacijos antrus metus laukia įsigaliosiančio įstatymo, kuris reglamentuotų didesnį ir nepriklausomą finansavimą. Jų atstovai teigia, kad iki šiol valdžia net nežino kiek tiksliai yra veikiančių organizacijų, o finansavimas kasmet kinta. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai teigia nespėję parengti visų pataisų dėl pandemijos, tačiau žada kad įstatymas pradės veikti vasarą. Plačiau Edita Vitė.

Per pandemiją Europoje smarkiai išaugo jaunimo nedarbas. Dėl koronaviruso krizės labiausiai nukentėjo dirbusieji paslaugų ir turizmo sektoriuose. Tačiau augantis jaunuolių nedarbo lygis kai kuriose Europos šalyse siejamas ne tik su pandemija. Išsamiau pasakoja Rūta Nikitinaitė..

Ruošiantis masinei vakcinacijai ieškoma karštosios linijos bendradarbių. Karštąją koronaviruso liniją administruojančios Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Nerijus Mikelionis

ir Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas.

Alergologės, Vilniaus universiteto profesorės Ingridos Šaulienės pastebėjimai apie šiųmetines žiedadulkes.

Dviračių pardavėjai džiaugiasi jau antrus metus augančiais dviračių, elektrinių paspirtukų pardavimais. Tuo metu traumatologai sako, kad dvigubai išaugo minėtų eismo dalyvių bei pėsčiųjų patiriamų traumų skaičiai. Tai yra todėl, kad daug dviratininkų, ypač paspirtukininkų nedėvi šalmų, o dideliais greičiais lakstantys pro pėsčiuosius, sunkiai sužeidžia ir juos. Dviračių parduotuvės ir serviso Veloklinika vadovas Arnoldas Valiauga ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės traumatologas Tomas Sveikata.

Išskirtinis premjerės Ingridos Šimonytės interviu Lietuvos radijui.

Senų, taršių ir daug energijos šilumai išeikvojančių individualių namų savininkai kviečiami pasinaudoti parama būstui atnaujinti. Galima gauti iki 14 500 eurų. Kaip pasinaudoti tokia parama, domisi Daumantas Butkus..

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.