Pakeliui su klasika. Apie spalvingus ir skambančius Jurgitos Murauskienės metus

Pakeliui su klasika

2021.05.10 16:05

Pakeliui su klasika. Apie spalvingus ir skambančius Jurgitos Murauskienės metus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės pjesė „NT Drama“ („Immobiliendrama“) tapo konkursinės programos Heidelberger Stückemarkt nugalėtoja. Pokalbis su dramaturge.

Penkioliktą kartą Vilniaus Šv. Kazimiero grigališkojo choralo studija rengia vasaros kursus „Grigališkojo choralo savaitė MARIJAMPOLĖ 2021“. Apie kursų idėją, misiją, dėstytojus ir dalyvius bei jau prasidėjusią registraciją pasakoja Vilniaus Šv. Kazimiero grigališkojo choralo studijos vadovas Dainius Juozėnas.

Iš Irano kilęs kompozitorius ir dirigentas Arashas Yazdani vietą savo kūrybinėms idėjoms skleistis rado Estijoje. 2012 m. čia įkūręs Talino naujosios muzikos ansamblį, jis tvirtina, kad ši šalis – tai nepaprastai palanki vieta dalykus kurti nuo pamatų. Rasos Murauskaitės pokalbis su Arashu Yazdani.

Jurgitos Murauskienės kūrybiškumas ir šypsena jau daugelį metų lydi Kristupo vasaros festivalio renginius. Rubrikoje „Be kaukių“ su festivalio meno vadove, kultūros vadybininke kalbamės ne tik apie kūrybinio ir organizacinio darbo iššūkius, bet ir platų požiūrį į muziką, mylimiausias Vilniaus vietas ir širdį džiuginančius pomėgius už profesijos ribų.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.