Lietuvos diena. Prasideda akcija „Darom“. Šiemet raginama ne tik rinkti šiukšles, bet jas rūšiuoti ir patiems priduoti

Lietuvos diena

2021.05.07 13:05

Lietuvos diena. Prasideda akcija „Darom“. Šiemet raginama ne tik rinkti šiukšles, bet jas rūšiuoti ir patiems priduoti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sako, kad uostamiestyje sparčiau vykdyti COVID-19 vakcinaciją trukdo tai, kad miestas laikosi centrinės valdžios nustatytų skiepijimo prioritetų taisyklių ir nemėgina gudrauti. Meras dėl vakcinavimo kylančias problemas apatrė su Klaipėdoje besilankančia premjere Ingrida Šimonyte.

Šiandien prasidedanti aplinkos tvarkymo akcija „Darom“šį kartą ragina ne tik rinkti šiukšles, bet jas rūšiuoti ir patiems priduoti. Akcija vyks penktadienį ir šeštadienį, joje kviečiama dalyvauti išmaniuoju formatu.

Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, šių metų Kalbos premija skirta redaktorei, vertėjai, tekstologei Donatai Linčiuvienei.

Vyriausybė ketina atrinkti aviakompanijas skraidinti Lietuvai svarbiausiomis kryptimis. Tokie skrydžiai bus dotuojami iš biudžeto. Dabar ieškomai konsultantai verslo modeliui sukurti.

Jungtinėms valstijoms išsakius paramą siūlymui dalytis vakcinų formulėmis, kyla vis daugiau diskusijų. Kai kurios šalys, tarp jų ir Vokietija, siūlymui nepritaria.

„The Roop“komanda išvyksta į Roterdamą, kur pirmajame Eurovizijos dainų konkurso pusfinalyje pirmu numeriu pasirodys gegužės 18 d.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.