Pakeliui su klasika. Ką prikelti naujam gyvenimui yra tekę restauratoriui Pauliui Steponavičiui?

Pakeliui su klasika

2021.05.06 16:05

Pakeliui su klasika. Ką prikelti naujam gyvenimui yra tekę restauratoriui Pauliui Steponavičiui?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvos muzikos informacijos centras švenčia savo 25-metį. Šia proga kalbamės su buvusia ir dabartine LMIC‘o direktorėmis, Daiva Parulskiene ir Asta Pakarklyte.

LRT KLASIKOJE – dar vienas pokalbis iš pasaulio lietuvius jungiančio projekto „Keturi milijonai“. Jungtinėse Valstijose jau daugiau nei trisdešimt metų gyvena menininkas Ray Bartkus, jo kūryboje: iliustracijos žymiausiems amerikiečių periodiniams leidiniams, tapyba, gatvės menas ir šviesos instaliacijos. Šįkart pokalbis apie tapatybės paieškas, lietuviškus sodus Vašingtone ir per pandemiją atidėtus darbus. Menininką kalbino Giedrė Trapikaitė.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

Radiniai, kuriuos Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus restauratorius Paulius Steponavičius prikelia antram gyvenimui, patys įvairiausi: nuo senovinių knygų iki plokštelių ar muzikinių dėžučių sudėtingais mechanizmais. Apie išsaugotas istorijas ir savojo kelio pasirinkimą – rubrikoje „Be kaukių“ su Pauliumi Steponavičiumi.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.