Lietuvos diena. Masinė vakcinacija – nuo gegužės 31 dienos

Lietuvos diena

2021.05.06 13:05

Lietuvos diena. Masinė vakcinacija – nuo gegužės 31 dienos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kitą savaitę visoje Lietuvoje nuo COVID-19 bus pradėta skiepyti 55+ amžiaus grupės žmones, kas savaitę leidžiantis viena amžiaus grupe žemyn. Vakcinacija, kai skiepytis galės visi norintys, prasidės nuo gegužės 31 dienos.

Suaugusiųjų socialinės globos įstaigų pertvarka. Kokios galimybės regionuose?

Tarptautinėje konferencijoje diskutuojama apie šiandienos informacinio lauko iššūkius ir galimybes palaikyti Lietuvos žiniasklaidos nepriklausomybę.

Socialiniuose tinkluose plinta žinutės, esą COVID-19 testai žaloja kvėpavimo takus, o jiems naudojamos priemonės – kenkia sveikatai. Kaip yra iš tiesų ir ką apie gyventojų baimes mano specialistai?

Europos Sąjungos Teisingumo Teismas skelbia išvadą Europos Komisijos iškeltoje byloje prieš Lenkiją dėl teismų sistemos nepriklausomumo.

Lietuvos nacionalinis muziejus atidaro naująjį savo padalinį – Istorijų namus.

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.