Pakeliui su klasika. Edvinas Kopcevas: kai šokį keičia kirpėjo žirklės, o jas gitara

Pakeliui su klasika

2021.05.05 16:05

Pakeliui su klasika. Edvinas Kopcevas: kai šokį keičia kirpėjo žirklės, o jas gitara

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ar vertingiausioms Lietuvos kultūros paveldo obejktų teritorijoms negresia tapti statybų aikštelėmis? Laidoje problemą aptariame su asociacijos „Aplinkos ir paveldo saugojimo sąjūdis“ valdybos pirmininke Rasa Kalinauskaite, Seimo Kultūros komiteto pirmininku Vytautu Juozapaičiu ir Kultūros ministru Simonu Kairiu.

Fotografas Adas Vasiliauskas „prakalbino“ Vilniaus gatves. Ką tai reiškia tokios frazės kaip „Lūžių gatvėje žiemą paslydo 11 vyrų“, „Mėlynių gatvėje nešioju tamsius akinius”?

Kaip per karantiną organizuotas gyvo kontakto reikalaujantis, kolektyvinio pobūdžio meno studijų procesas ? Pasidomėjo kolegė Indrė Kaminskaitė.

Muzikantas Edvinas Kopcevas neseniai išleido savo vinilinę plokštelę „Memorabilia“. Muzika – ne vienintelis pomėgis šio kūrėjo kasdienybėje. Muziką keičia šokis, o šokį – kirpėjo žirklės.

Ved. Odeta Vasiliauskaitė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.